Yenisahra su tesisatçısı Sıhhi tesisat

Yenisahra su tesisatçısı firmamız bölgeye profesyonel sıhhi tesisat hizmetleri vermektedir. Tüm temiz su tesisatı, pis su tesisatı veya doğalgaz tesisatı arızalarında Yenisahra bölgesine hızlı, güvenilir, garantili ve EFSANE Su Tesisatçısı servis hizmeti vermekteyiz.

Yenisahra su tesisatçısı Efsane Tesisat

Lavabo bataryası değişimi, eviye bataryası değişimi, Yenisahra musluk değişimi, fotoselli musluk montajı, fotoselli pisuvar montajı, Yenisahra musluk tamiri, pisuvar değişimi, taharet musluğu değişimi, ara musluk değişimi, vana değişimi, basınç regülatörü takma, basınç regülatörü ne işe yarar, su saati değişimi, Yenisahra klozet değiştirme, klozet tamiri, klozet iç takım değiştirme, Yenisahra lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı açma, gider temizliği, Yenisahra ocak bağlantısı, bulaşık makinesi bağlantısı, çamaşır makinesi bağlantısı, su sızıntısı, Yenisahra cihazla su kaçağı tespiti, kırmadan su kaçağı bulma, Yenisahra noktasal su kaçağı bulma, kameralı tıkanıklık açma, Yenisahra doğalgaz tesisatı, Yenisahra kombi montajı, çift yönlü petek temizliği, petek temizleme, çift yönlü petek temizliği, çift taraflı petek temizleme, bakır boru tesisat, Yenisahra bakır boru kaynağı, rögar tıkanıklığı açma, kanal görüntüleme, robotla kanal tıkanıklığı açma, Yenisahra kanalizasyon tıkanıklığı açma, kırmadan pimaş tıkanıklığı açma, pimaş yıkama, boru tıkanıklığı, logar tıkanıklığı açma, Yenisahra çatı yağmur oluğu bakımı, sanayi tipi havalandırma tesisatları, Yenisahra sanayi tipi soğutma tesisatı, sıcak su tesisatı, soğuk su tesisatı, Yenisahra yangın tesisatı, bahçe sulama tesisatı, pis su tesisatı, atık su tesisatı, gider kokusu giderme ve benzer sıhhi tesisat arızalarında Yenisahra bölgesine profesyonel EFSANE Sıhhi Tesisat servis hizmeti vermekteyiz.

Yenisahra su tesisatçısı Yenisahra cihazla su kaçağı tespiti

Efsane Tesisat Yenisahra cihazla su kaçağı tespiti işlemlerini hassas dinleme cihazları ve termal kameralar kullanarak yaptığından gereksiz kırıp dökmeler yapılmaz ve su kaçağı tamiratı hızla başarıyla sonuçlanır. Ayrıca tamirat sırasında mecburen kırılan yerler tarafımızdan onarılır. Yenisahra su kaçağı bulma ve tamiratı hakkında daha fazla bilgi için su kaçağı tespiti yazımızı lütfen okuyunuz.

Efsane Tesisat Yenisahra kameralı tıkanıklık açma

Efsane Tesisat Yenisahra cihazla tıkanıklık açma işlemlerini hassas kameralı uzaktan kumandalı robotlar kullanarak yaptığından gereksiz kırıp dökmeler yapılmaz ve tıkanıklık açma ve tamiratı hızla başarıyla sonuçlanır. Ayrıca tamirat sırasında mecburen kırılan yerler tarafımızdan onarılır. Yenisahra su kaçağı bulma ve tamiratı hakkında daha fazla bilgi için kameralı tıkanıklık açma yazımızı lütfen okuyunuz.

Efsane Tesisat Yenisahra çift yönlü petek temizleme

Efsane Tesisat Yenisahra petek temizleme işlemlerini özel yıkama makineleriyle çift yönlü olarak yapmaktayız. İki yılda bir yaz aylarında veya sonbaharda mutlaka yaptırmanızı tavsiye ettiğimiz petek temizliği yazımızı mutlaka okuyunuz. Daha az fatura bedeline daha iyi ısınacağınııza eminiz.

Yenisahra Efsane Tesisat her türlü sıhhi tesisat arızasında yanınızda!

Yenisahra müşterilerimize karşılaştıkları her türlü sıhhi tesisat sorunlarında tecrübe, bilgi ve gülen yüzümüzle yanlarında olduğumuzu hatırlatırız. Sorunlarında sadece bilgi almak için de olsa çekinmeden bizi aramalarını rica ederken Bizi Facebook hesabımızdan da takip edeceğinizi umarak Yenisahra müşterilerimize sorunsuz ve sağlıklı günler dileriz.

Yenisahra Su Tesisatçısı
HEMEN ARA