Tıkanıklık tespiti tıkanıklık açma Kameralı robotla kanal tıkanıklığı açma

Tıkanıklık açma da günümüzün gelişmiş kamera ve robot teknolojisi sayesinde eskiden olduğu gibi problem olmaktan çıkmıştır. Eskiden şüphe ve tahminlere dayalı tıkanıklık tespiti işlemi çoğunlukla başarısızlıkla sonuçlanırken günümüzde tıkanıklık tespitinde başarısızlık oranı mini kameralar sayesinde oldukça düşmüştür.

Kameralı tıkanıklık açma – Kanal tıkanıklığı açma

Atık su kanallarındaki tıkanıklıklar genellikle klozetlere atılan kağıt temizlik ürünlerinden veya diğer yabancı maddelerden dolayı oluşur. Suda eriyip gideceği düşünülerek klozetlere atılan hijyenik kağıt temizlik ürünleri tam tersine kolay erimezler ve kanallarda birikerek tıkanmaya yol açarlar. Sık sık oluşan rögar tıkanıklıklarının sebepleri arasında rögar pis su çıkış eğiminin yetersiz olması ve pürüzlü yapısından dolayı gelen yabacı maddeler tutmalarıdır.

Yapılarda lavabo, klozet, küvet gibi atık su giderlerinde oluşan tıkanıklık, suyun gitmemesi, suyun geri gelmesi gibi sorunları çözmek için hiç bir yeri kırmıyoruz. Sebebi ne olursa olsun tıkanıklığı özel kameralı robotla, hiçbir yere zarar vermeden kısa sürede açıp teslim ediyoruz. Sorunu gideremezsek ücret talep etmiyoruz.

Firmamız tıkanıklık açma sırasında mecburen kırılan fayans ve çinileri de aslına en uygun benzerleriyle değiştirerek ortamı kullanılır hale getirip işi teslim etmektedir. Kısaca tıkanıklık açma ve tamiri işini size başka sorun bırakmadan tam anlamıyla yapmaktayız.

Kameralı robotla tıkanıklık açma – Pimaş tıkanıklığı açma

Evinizde, iş yerinizde, bahçenizde yapılarınıza zarar vermeden kırmadan hasarsız tıkanma sorunlarında firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ekibimiz önce tıkalı kısmı gerekirse kamerayla görerek tespit eder. Daha sonra tıkanıklık açmak için üretilen özel robot kollu makineyi tıkanan lavabo tuvalet içine gönderir. Tıkanmaya sebep olan nesneye göre makinenin çelik spiral ucuna gerekli aparat takılır ve tıkalı bölgeye ulaştığında devreye girerek tıkanan nesneyi parçalar ve geri çıkarır. Kısaca kırmadan tıkanıklık açmanın mantığı budur. Aslında her ne kadar kamera ile görüntüleme olsa da esas olan tıkanıklık açma makinesinin yaptığı görevdir. Kanal açma makinesi ile yapılan hizmetlerde firmamızın en büyük kuralı kaliteli hizmet anlayışıdır.Kameralı görüntüleme tıkanıklığın açılamaması durumlarında,atık su borularındaki kırık çatlakların göçüklerin tespitinde kullanılır.

Tıkanıklık açma Kameralı kanal tıkanıklığı açma

Kırmadan kanal tıkanıklığı açmak

Firmamız bu zamana dek sayısız pis su boru, pimaş gideri tıkanıklıkları çalışmaları yapmış konusunda büyük deneyimlere ulaşarak bütün çözümleri üretebilmektedir. Sürekli gelişen teknolojiden yararlanarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ilke edindik. Tıkanıklık sorunlarında bizi tercih ederseniz sonradan üzülmezsiniz!

Her şeyden önce güler yüzlü olmak ilk prensibimizdir. İşten daha önemli olan insan ilişkilerimizdir. Müşterimizin yaptığımız işlerden ve bizden memnun olması bizim için ilk önceliktir.

Daha büyük boyuttaki tıkanıklıklar konusunda vidanjör ve kukalarla hiznet veriyoruz.. Önceden bilgilenmek adına vidanjör hizmetleri konulu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Su kaçağı tamiratı konusunda da modern cihazlarla kırmadan noktasal tespit yapıyoruz. Önceden bilgilenmek adına su kaçağı tespiti yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

HEMEN ARA