Yarım kalan tamirat yok Az bir aradan sonra devam

Yaptığımız sıhhi tesisat işleri arasında yarım kalan tamirat yok. Sıhhi tesisat sorunları için bizi tercih ettiğinizde sadece arızayı giderip kırıp döktüğümüz yerlerin onarılmasını size bırakmıyoruz. Biz işimizi kırıp döktüğümüz yerleri de onararak bitiririz. Yani ortalığı bulduğumuz gibi bırakırız. Sizler kısa bir aradan sonra hiç bir şey olmamış gibi hayatınıza devam edersiniz.

Yarım kalan tamirat yok! Ortalığı bulduğumuz gibi bırakıyoruz.

Su kaçağı tamiratı ve tıkanıklık açma çalışmaları sırasında zorunlu olarak bazı yerlerin kırılması gerekebilir. Biz tesisat arızalarını giderdikten sonra sizleri kırılan yerlerle baş başa bırakmayız. Tadilat ustası aramak zorunda kalmadan ortamı arıza öncesinde olduğu gibi kullanmaya başlar, hayatınıza kaldığınız yerden az bir aradan sonra devam edersiniz.

Sıhhi tesisat sorununuzu çözüp kırdığımız yerleri de onarıyoruz

Tesisat sorunuzu gidermek için yaptığımız çalışmalar sırasında kırmak zorunda kaldığımız duvarların sıva ve badanasını, zeminlerin betonunu, çini ve fayansların aynısını, imkanı yoksa benzerlerini bulup kırılan yerleri onarıp, ortalığı temizleyip işimizi öyle bitirmiş oluyoruz. Su kaçağı tespiti ve kameralı robotla tıkanıklık açma yazılarımızı mutlaka okuyunuz.

Sizin aradığınız böyle komple bir su tesisatçısı olmalı!

Hiç tesisat arızası yaşanmamışcasına bir süreç geçirmek için sıhhi tesisatçı seçerken dikkatli olunuz. Daha hassas olmak için merak ettiğiniz konuları önceden detaylarıyla konuşunuz. Tüm bunlarla uğraşmak istemiyorsanız gönül rahatlığıyla bizi arayınız.

Su Kaçak Tespit Fiyatları 

Su kaçaklarının tespitinde destek almak istediğiniz firmaların sahip olduğu nitelikler kadar su kaçak tespit fiyatları için sizlere sundukları alternatifler de önem taşımaktadır. Hem profesyonel tespit cihazları hem de alanında uzman ekiplerle kaçak tespiti yapan firmalara talep oluşturduğunuzda, verimli hizmet gereği fiyat/performans dengesine özen göstermeniz gerekir. İstanbul’un tüm ilçelerinde su sızıntı tespiti işlemlerini son teknoloji ürünleri, görüntüleme araçları ile kırmadan yapan ve uzman kadrosuyla kaliteli hizmet sunan Efsane Tesisat; uygun fiyatlandırma paketlerinden faydalanmanızı sağlar. 

Ev – ofis/iş yeri vb. tüm bina tesisatlarınızın bakımı, tamiri ve rutin kontrolleri için ihtiyaç duyduğunuz her kategoride hizmet talebi oluşturabileceğiniz Efsane Tesisat’ın sizler için oluşturduğu fiyat/performans dengesi tasarruf hedefinizi destekler. Bu sayede maksimum verimdeki kaliteli tesisat tamiri hizmetlerine makul ödeme planlarıyla sahip olabilirsiniz. Su, kombi – doğalgaz tesisatı, petek, gider vb. tüm tesisatınıza yönelik bakım/onarım işlemlerinin bilgisine, talep oluşturma işlemlerine iletişim hatlarımız üzerinden veya resmi web adresimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. 

HEMEN ARA