Su tesisatçısı ihtiyacınız için tüm İstanbul dahilinde EFSANE TESİSAT firmamızı tercih ettiğinizde randevusuna sadık hızlı servis, temiz çalışma, garantili iş ve ekonomik fiyatlarla karşılaşacaksınız. SAKIN ŞAŞIRMAYINIZ!

Sıhhi su tesisatçısı Efsane Tesisat

Lavabo bataryası değişimi su tesisatçısı, eviye bataryası değişimi, musluk tamiri su tesisatçısı, taharet musluğu değişimi su tesisatçısı, ara musluk değişimi su tesisatçısı, vana değişimi su tesisatçısı, basınç regülatörü takma su tesisatçısı, klozet tamiri su tesisatçısı, klozet iç takım değiştirme su tesisatçısı, lavabo tıkanıklığı su tesisatçısı, gider tıkanıklığı açma su tesisatçısı, gider temizliği su tesisatçısı, ocak bağlantısı, cihazla su kaçağı tespiti su tesisatçısı, kameralı tıkanıklık açma su tesisatçısı, doğalgaz tesisatı, kombi montajı, çift yönlü petek temizliği su tesisatçısı, bakır boru tesisat su tesisatçısı, bakır boru kaynağı, rögar tıkanıklığı açma, robotla kanal tıkanıklığı açma su tesisatçısı, kırmadan pimaş tıkanıklığı açma su tesisatçısı, logar tıkanıklığı açma su tesisatçısı ve benzer sıhhi tesisat arızalarında İstanbul dahilinde tüm semtlere su tesisatçısı hizmeti vermekteyiz.

Bakır boru doğalgaz kalorifer tesisatı Kombi montajı

Doğalgaz ana kolon tesisatı, daire içi doğalgaz tesisatı, doğalgaz kombi montajı, doğalgaz kalorifer tesisatı, kalorifer peteği montajı, bakır boru kalorifer tesisatı, havlupan  montajı ve benzeri doğalgaz konularında da en kaliteli malzemelerle profesyonel hizmet vermekteyiz. Doğalgaz kalorifer tesisatlarını yeni yaptıracaklar veya değiştirecekler için öncelikle, çok daha verimli olarak çalışan bakır boru kalorifer tesisat önermekteyiz. Kalorifer sistemi kullanımı boyunca da kombi bakımının zamanında yapılması ve iki yılda bir yapılacak petek temizliği ise sistemin daha az arıza yaparak verimli çalışmasını sağlayacaktır.

Onarım sırasında kırılan fayans ve çinilerinizi de yeniliyoruz!

Su kaçağı ve tıkanıklık açma tamiratlarını bitirdikten sonra sizi yeni sorunlarla bırakıp dönmüyoruz. Onarım sırsında kırılan çini ve fayanslarınızı da yeniliyor ortamı kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Sizin sorununuz farklı mı ? Sıhhi tesisat konusunda profesyonel çözümler için arayınız... 0532 472 7139
Doğalgaz tesisatı Kombi kalorifer tesisatı
Doğalgaz Tesisatı
Bahçelievler su tesisatçısı
Klozet Tamiri
Vidanjör hizmetleri Kuka hizmetleri Kanal açma
Vidanjör Hizmetleri
Yarım kalan tamirat yok Az bir aradan sonra devam
Yarım iş yok

Kolay ve Ekonomik Su Tasarrufu Yöntemleri

Ufak bir harcamayla su faturalarınızı kontrol eden komşularınızın sizi kıskanmalarını ve dedikodunuzu yapmalarını ister misiniz?

HEMEN ARA