Doğalgaz tesisatı Kombi kalorifer tesisatı

Doğalgaz tesisatı ve doğalgaz kalorifer tesisatı yapılırken sorunsuz ve ekonomik ısınmak için profesyonel ellerden çıkmış iyi bir projeye ve bu projeyi kaliteli malzemeler kullanarak uygulayacak tecrübeli doğalgaz ustası elamanlara ihtiyacınız olacaktır. Sadece yeni kurulan tesisatlarda değil, kurulu olan doğalgaz tesisatınızın her türlü arızasında da EFSANE TESİSAT aynı ekiple yanınızdadır.

Doğalgaz tesisatı kurulumu Bakır boru tesisat

Doğalgaz tesistları projesinden uygulamasına ve işçiliğinden malzemesine kadar özen ve kalite isteyen konulardır. Kurulum aşamasında kaliteden ödün vermemek yıllar içinde size ekonomi olarak fazlasıyla geri dönecektir. Örneğin kalorifer tesisatında plastik boru yerine nispeten daha pahalı bakır boru tesisat tercih ederseniz daha iyi ısınıp, doğalgaz faturanızda da yaklaşık %20 tasarruf edersiniz. Üstelik bakır boru ince yapısı ve bakır rengiyle de evinizin dekorasyonuna katkıda bulunacaktır. Ayrıca doğalgaz tesisatınızın yapımı aşamasında banyonuza kışın havluların kuru kalmasını sağlayacak havlupan koydurtmayı unutmayınız.
Kombiden ancak çift kol çıkışla tesisat kurulumunun mümkün olduğu durumlarda sağlıklı ve ekonomik çalışan bir doğalgaz sistemi için kombinin yeri çok önemlidir. Bu durumda kombi iki kolum mesafe olarak tam ortasında yer almalıdır.

Kombi değişimi Kalorifer petekleri

Kombinin uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlamak su eksiltip eksiltmediğini kontrol ediniz. Su kaybı az ise vanasından tamamlayınız, çok fazla su kaybı varsa hemen servis çağırınız. Kombi bakımlarını ihmal etmeden zamanında yaptırınız. Sebebi petek temizleme konusunda daha geniş anlatılmış olan kalorifer peteklerinin 2 yılda bir yapılması gereken temizliğini ihmal etmeyiniz.

HEMEN ARA