Klozet Tamiri Ve Sifon Arızaları

Altunizade Klozet Tamircisi ve sifon arızaları için Efsane Tesisat olarak firmamız siz müşterilerimize en uygun fiyatlar ile ve garantili hizmet vermektedir. Klozetler ve sifonlar genel olarak, kullanılan malzemelerin kalitesizliğinden dolayı ve zamanla kuruyan contalardan dolayı olmaktadır. Tabi ki bunun yanına kullanım hatalarını da ekleyebiliriz. Kullanım sürelerine bağlı olarak bu süreler değişkenlik gösterebilir. İyi bir kullanım ve kaliteli malzemeler kullanılırsa uzun yıllar klozetiniz veya sifonunuzda bir arıza durumu söz konusu olmaz.

Altunizade Klozet Tamiri ve Sifon Arızaları

Firmamız Efsane tesisat olarak yaptığımız tüm işlerde A+ Kalite ürünler kullanmaktayız. Hem arızada kullandığımız ekipmanlar hem de değişen parçalar her zaman firmamız tarafından en üst standartlara uygun olarak kullanılmaktadır. Klozet tamiri ve montajı uzmanlık gerektiren bir iştir. Yapılacak en ufak bir hata evinizde su kaçaklarının olmasına sebep olacaktır. Kullanılan her kötü malzeme size uzun vadede her zaman sorunlar yaşatacaktır. Tamir yaptırdığınız kişilerin bu yüzden alanında uzman kişiler olmasına çok önem göstermelisiniz.Vitra,creavit,duravit,geberit,norm,ida,bocchi,serel,visam,dura,bien,seramiksan,turkuaz seramik, grohe, kale, bien, normo, kale, ege, gömme rezervuar iç takımı, tek basmalı rezervuar iç takımı, çift kadameli rezervuar iç takımı, flatör basmalı rezervuar iç takımı, çift basmalı rezervuar iç takımı, yandan su girişli iç takım tüm klozet marka ve model tamiri için yardımcı olmaktayız.Serel gömme rezervuar tamiri, serel gömme rezervuar değişimi, serel gömme rezervuar iç takım değişimi, vitra gömme rezervuar tamiri, vitra gömme iç takım değişimi, vitra gömme rezervuar tamiri, vitra gömme rezervuar değişimi, kale iç takım değişimi, kale gömme rezervuar tamiri, kale gömme rezervuar değişimi, visam iç takım değişimi, visam gömme rezervuar değişimi, visam gömme rezervuar tamiri, eca gömme rezervuar tamiri, eca gömme rezervuar değişimi, eca iç takım değişimi, geberit iç takım değişimi, geberit gömme rezervuar tamiri, geberit gömme rezervuar değişimi, gold iç takım değişimi, gold gömme rezervuar değişimi, gold gömme rezervuar tamiri, siamp iç takım değişimi, siamp gömme rezervuar değişimi, siamp gömme rezervuar tamiri, fluidmaster iç takım değişimi, fluidmaster gömme rezervuar değişimi, fluidmaster gömme rezervuar tamiri, basmalı iç takım değişimi, gömme basma butonu değişimi, iki kademeli iç takım değişimi, iç takım servisi, gömme rezervuar servisi, klozet sifon iç takım değişimi, klozet iç takım değişimi

Efsane tesisat olarak firmamızın ekibi sektörde uzun yıllar profesyonel olarak hizmet yapmış kişiler tarafından oluşmaktadır. Yaşayacağınız tüm su tesisat sorunlarında, Altunizade klozet tamircisi ve montaj işlerinde, şifon montajı ve tamir işlerinde Efsane tesisat olarak bir telefon kadar uzağınızdayız.

Klozetler neden tıkanır ?

Klozetlerin tıkanmasının sebebine genel olarak bakarsak aldığımız şikayetlere göre bunların başında atık cisimler geliyor. Islak mendiller ve peçeteler bunların başında geliyor. Sonrasında temizlik bezleri, pedler v.s evde bulunan herhangi bir yabancı cisim klozetlerimizin tıkanmasına sebep olabiliyor. Bunun yanı sıra klozetlerdeki montaj hataları veya farklı durumlardan dolayı oluşan su kaçakları da aldığımız en çok şikayetler arasındadır. Su kaçıran ve alt kata sızan durumlar oldukça sık karşılaştığımız durumlardır.

Sifonlar neden Arızalanır ?

Sifonların arızalanmalarındaki en büyük sebeplerin başında gelen şey kalitesiz ürün kullanımıdır. Genel olarak piyasada ucuz olması maksatlı kalitesiz ürünler alınıp takılmaktadır. Bu sebepten dolayı kalitesiz ürünler kısa bir süre sonra kullanıma göre bozulmaktadır. Efsane tesisat olarak kullandığımız ürünlerin A+ Kalitede olmasına özen göstermekteyiz. Bir diğer konu ise kötü kullanım hataları sifonlar hassas ürünlerdir ve sert kullanıma pek fazla gelmezler kullanımda yapılan hatalardan dolayıda sifonlarınız arıza verebilmektedir.

Klozet Tamiri ve Sifon Arızaları

Efsane tesisat olarak tüm klozet tamiri ve klozet su kaçağı işlemlerinizde 7/24 garantili hizmet anlayışı ile yanınızdayız. 

Altunizade Klozet Tamircisi
HEMEN ARA