Efsane Blog sayfalarımız da birbirinden özgün içeriklerle hem öğretici, hem eğitici konulara değinmiş olup aynı zamanda verdiğimiz tüm hizmetlerden bahsetmekteyiz.

Sayfamız da ki (Efsane blog) makalelerin tümü kendi içeriğimiz olup, kesinlikle başka bir web sitesi spininden yararlanılmamıştır.

Efsane Tesisat” olarak Efsane Blog sayfasında ki Makalelerimizin hiç biri alınamaz, kopyalanamaz. Tüm hakkı Efsane.com bünyesinde saklıdır.

Efsane Tesisat Servis Bölgeleri

20 yılı aşkın süredir İstanbul’un birçok bölgesinde hizmet veren firmamız. Profesyonel çalışanlarıyla çözüm odaklı hizmet anlayışı ile Başta Avrupa yakası olmak üzere tüm İstanbul’da hizmet vermektedir. Mevcut telefon numarasından arandığında yaklaşık 1-2 saat içinde müşterilerimize ulaşmaya çalışıyoruz.

Pimaj yıkama hizmetimiz, binanın en üst katından başlamak üzere pimaj yıkama su jeti ile 120bar verilerek en inatçı sorunları anında çözüyoruz. Servis süresi yaklaşık bir iki saat arasında değişmektedir.

Tıkanıklık açma hizmetimiz, her türlü lavabo altı ve tuvalet giderlerinin tıkanmasıyla oluşan sorunlarda, profesyonel makinalarımız ile yarım saatte tüm tıkanıklığı açıyor çözüme kavuşturuyoruz.

Su kaçağı tespiti, son model kamera ve dinleme cihazlarımızla hiçbir yeri kırmadan dökmeden dakikalar içerisinde kaçak olan noktayı buluyoruz ve isteğinize göre yine dakikalar içerisinde tamirini yapıyor sonuca bağlıyoruz. Tamirden sonra kırılan bölgeleri aynı gün içerisinde Fayans ustalarımız ile aynı seramik, fayans yada benzeri şekilde kapatıyoruz.

Klozet iç takım değişimi, her türlü markanın flatörleri firmamızda mevcuttur. Klozette oluşabilecek su kaçaklarını, son ve yeni sistem kaliteli iç takım malzemelerimiz ile anında değiştiriyoruz.

Basınç düşürme hizmetleri, binaya gelen basınç ile gerçekleşebilecek boru patlamalarının önüne su saatlerine basınç düşürücü koyarak ileride yaşanacak kaçak ve patlama sorunlarının önüne geçiyoruz.

<< Sırada ki makaleler

HEMEN ARA