Yeniköy su tesisatçısı Sıhhi tesisat

Yeniköy su tesisatçısı firmamız bölgeye profesyonel sıhhi tesisat hizmetleri vermektedir. Tüm temiz su tesisatı, pis su tesisatı veya doğalgaz tesisatı arızalarında Yeniköy bölgesine hızlı, güvenilir, garantili ve EFSANE Su Tesisatçısı servis hizmeti vermekteyiz.

Yeniköy su tesisatçısı Efsane Tesisat

Lavabo bataryası değişimi, eviye bataryası değişimi, Yeniköy musluk değişimi, fotoselli musluk montajı, fotoselli pisuvar montajı, Yeniköy musluk tamiri, pisuvar değişimi, taharet musluğu değişimi, ara musluk değişimi, vana değişimi, basınç regülatörü takma, basınç regülatörü ne işe yarar, su saati değişimi, Yeniköy klozet değiştirme, klozet tamiri, klozet iç takım değiştirme, Yeniköy lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı açma, gider temizliği, Yeniköy ocak bağlantısı, bulaşık makinesi bağlantısı, çamaşır makinesi bağlantısı, su sızıntısı, Yeniköy cihazla su kaçağı tespiti, kırmadan su kaçağı bulma, Yeniköy noktasal su kaçağı bulma, kameralı tıkanıklık açma, Yeniköy doğalgaz tesisatı, Yeniköy kombi montajı, çift yönlü petek temizliği, petek temizleme, çift yönlü petek temizliği, çift taraflı petek temizleme, bakır boru tesisat, Yeniköy bakır boru kaynağı, rögar tıkanıklığı açma, kanal görüntüleme, robotla kanal tıkanıklığı açma, Yeniköy kanalizasyon tıkanıklığı açma, kırmadan pimaş tıkanıklığı açma, pimaş yıkama, boru tıkanıklığı, logar tıkanıklığı açma, Yeniköy çatı yağmur oluğu bakımı, sanayi tipi havalandırma tesisatları, Yeniköy sanayi tipi soğutma tesisatı, sıcak su tesisatı, soğuk su tesisatı, Yeniköy yangın tesisatı, bahçe sulama tesisatı, pis su tesisatı, atık su tesisatı, gider kokusu giderme ve benzer sıhhi tesisat arızalarında Yeniköy bölgesine profesyonel EFSANE Sıhhi Tesisat servis hizmeti vermekteyiz.

Yeniköy su tesisatçısı Yeniköy cihazla su kaçağı tespiti

Efsane Tesisat Yeniköy cihazla su kaçağı tespiti işlemlerini hassas dinleme cihazları ve termal kameralar kullanarak yaptığından gereksiz kırıp dökmeler yapılmaz ve su kaçağı tamiratı hızla başarıyla sonuçlanır. Ayrıca tamirat sırasında mecburen kırılan yerler tarafımızdan onarılır. Yeniköy su kaçağı bulma ve tamiratı hakkında daha fazla bilgi için su kaçağı tespiti yazımızı lütfen okuyunuz.

Efsane Tesisat Yeniköy kameralı tıkanıklık açma

Efsane Tesisat Yeniköy cihazla tıkanıklık açma işlemlerini hassas kameralı uzaktan kumandalı robotlar kullanarak yaptığından gereksiz kırıp dökmeler yapılmaz ve tıkanıklık açma ve tamiratı hızla başarıyla sonuçlanır. Ayrıca tamirat sırasında mecburen kırılan yerler tarafımızdan onarılır. Yeniköy su kaçağı bulma ve tamiratı hakkında daha fazla bilgi için kameralı tıkanıklık açma yazımızı lütfen okuyunuz.

Efsane Tesisat Yeniköy çift yönlü petek temizleme

Efsane Tesisat Yeniköy petek temizleme işlemlerini özel yıkama makineleriyle çift yönlü olarak yapmaktayız. İki yılda bir yaz aylarında veya sonbaharda mutlaka yaptırmanızı tavsiye ettiğimiz petek temizliği yazımızı mutlaka okuyunuz. Daha az fatura bedeline daha iyi ısınacağınııza eminiz.

Yeniköy Efsane Tesisat her türlü sıhhi tesisat arızasında yanınızda!

Yeniköy müşterilerimize karşılaştıkları her türlü sıhhi tesisat sorunlarında tecrübe, bilgi ve gülen yüzümüzle yanlarında olduğumuzu hatırlatırız. Sorunlarında sadece bilgi almak için de olsa çekinmeden bizi aramalarını rica ederken Bizi Facebook hesabımızdan da takip edeceğinizi umarak Yeniköy müşterilerimize sorunsuz ve sağlıklı günler dileriz.

Yeniköy Su Tesisatçısı
Bu sayfayı Facebook'ta paylaş
Call Now ButtonHEMEN ARA