Efsane Tesisat Silivri su tesisatçısı firmamız bölgeye profesyonel su tesisat hizmetleri vermektedir. Hizmetlerimiz arasında tüm temiz su tesisatı işleriniz, pis su tesisat işleriniz, doğalgaz tesisat işleriniz, petek temizleme işleriniz kombi bakım ve arızalarınız, klozet tıkanıklık açma işleriniz, lavabo tıkanıklık açma işleriniz, pimaş tıkanıklıkları, rogar temizleme gibi bir çok farklı konuda sizlere hizmet vermekteyiz. Silivri bölgesine uzman ekibimiz ile hızlı, güvenilir ve garantili  hizmet vermekteyiz.

Efsane tesisat 7/24 uzman ekipleri ile Profesyonel hizmet vermektedir. Tüm su tesisat işlerinizde bizi arayıp arızalarınız hakkında bilgi verebilirsiniz. Vereceğiniz bilgiler dahilinde bulunduğunuz konuma gelip keşif yapıp arıza tespit işlemi yapmaktayız. Size bir telefon uzaktayız

Bizi aramak için tıkla

Silivri su tesisatçısı Efsane Tesisat

Lavabo bataryası değişimi, eviye bataryası değişimi, Silivri musluk değişimi, fotoselli musluk montajı, fotoselli pisuvar montajı, Silivri musluk tamiri, pisuvar değişimi, taharet musluğu değişimi, ara musluk değişimi, vana değişimi, basınç regülatörü takma, basınç regülatörü ne işe yarar, su saati değişimi, Silivri klozet değiştirme, klozet tamiri, klozet iç takım değiştirme, Silivri lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı açma, gider temizliği, Silivri ocak bağlantısı, bulaşık makinesi bağlantısı, çamaşır makinesi bağlantısı, su sızıntısı, Silivri cihazla su kaçağı tespiti, kırmadan su kaçağı bulma, Silivri noktasal su kaçağı bulma, kameralı tıkanıklık açma, Silivri doğalgaz tesisatı, Silivri kombi montajı, çift yönlü petek temizliği, petek temizleme, çift yönlü petek temizliği, çift taraflı petek temizleme, bakır boru tesisat, Silivri bakır boru kaynağı, rögar tıkanıklığı açma, kanal görüntüleme, robotla kanal tıkanıklığı açma, Silivri kanalizasyon tıkanıklığı açma, kırmadan pimaş tıkanıklığı açma, pimaş yıkama, boru tıkanıklığı, logar tıkanıklığı açma, Silivri çatı yağmur oluğu bakımı, sanayi tipi havalandırma tesisatları, Silivri sanayi tipi soğutma tesisatı, sıcak su tesisatı, soğuk su tesisatı, Silivri yangın tesisatı, bahçe sulama tesisatı, pis su tesisatı, atık su tesisatı, gider kokusu giderme ve benzer sıhhi tesisat arızalarında Silivri bölgesine profesyonel EFSANE Sıhhi Tesisat servis hizmeti vermekteyiz.

Silivri su tesisatçısı Silivri cihazla su kaçağı tespiti

Efsane Tesisat Silivri cihazla su kaçağı tespiti işlemlerini hassas dinleme cihazları ve termal kameralar kullanarak yaptığından gereksiz kırıp dökmeler yapılmaz ve su kaçağı tamiratı hızla başarıyla sonuçlanır. Ayrıca tamirat sırasında mecburen kırılan yerler tarafımızdan onarılır. Silivri su kaçağı bulma ve tamiratı hakkında daha fazla bilgi için su kaçağı tespiti yazımızı lütfen okuyunuz.

Efsane Tesisat Silivri kameralı tıkanıklık açma

Efsane Tesisat Silivri cihazla tıkanıklık açma işlemlerini hassas kameralı uzaktan kumandalı robotlar kullanarak yaptığından gereksiz kırıp dökmeler yapılmaz ve tıkanıklık açma ve tamiratı hızla başarıyla sonuçlanır. Ayrıca tamirat sırasında mecburen kırılan yerler tarafımızdan onarılır. Silivri su kaçağı bulma ve tamiratı hakkında daha fazla bilgi için kameralı tıkanıklık açma yazımızı lütfen okuyunuz.

Efsane Tesisat Silivri çift yönlü petek temizleme

Efsane Tesisat Silivri petek temizleme işlemlerini özel yıkama makineleriyle çift yönlü olarak yapmaktayız. İki yılda bir yaz aylarında veya sonbaharda mutlaka yaptırmanızı tavsiye ettiğimiz petek temizliği yazımızı mutlaka okuyunuz. Daha az fatura bedeline daha iyi ısınacağınıza eminiz.

Silivri Efsane Tesisat her türlü sıhhi tesisat arızasında yanınızda!

Silivri müşterilerimize karşılaştıkları her türlü sıhhi tesisat sorunlarında tecrübe, bilgi ve gülen yüzümüzle yanlarında olduğumuzu hatırlatırız. Sorunlarında sadece bilgi almak için de olsa çekinmeden bizi aramalarını rica ederken Bizi Facebook hesabımızdan da takip edeceğinizi umarak Silivri müşterilerimize sorunsuz ve sağlıklı günler dileriz.

Silivri Su tesisatçısı, Tıkanıklık Açma
HEMEN ARA