Selimiye su tesisatçısı Sıhhi tesisat

Selimiye su tesisatçısı firmamız bölgeye profesyonel sıhhi tesisat hizmetleri vermektedir. Tüm temiz su tesisatı, pis su tesisatı veya doğalgaz tesisatı arızalarında Selimiye bölgesine hızlı, güvenilir, garantili ve EFSANE Su Tesisatçısı servis hizmeti vermekteyiz.

Selimiye su tesisatçısı Efsane Tesisat

Lavabo bataryası değişimi, eviye bataryası değişimi, Selimiye musluk değişimi, fotoselli musluk montajı, fotoselli pisuvar montajı, Selimiye musluk tamiri, pisuvar değişimi, taharet musluğu değişimi, ara musluk değişimi, vana değişimi, basınç regülatörü takma, basınç regülatörü ne işe yarar, su saati değişimi, Selimiye klozet değiştirme, klozet tamiri, klozet iç takım değiştirme, Selimiye lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı açma, gider temizliği, Selimiye ocak bağlantısı, bulaşık makinesi bağlantısı, çamaşır makinesi bağlantısı, su sızıntısı, Selimiye cihazla su kaçağı tespiti, kırmadan su kaçağı bulma, Selimiye noktasal su kaçağı bulma, kameralı tıkanıklık açma, Selimiye doğalgaz tesisatı, Selimiye kombi montajı, çift yönlü petek temizliği, petek temizleme, çift yönlü petek temizliği, çift taraflı petek temizleme, bakır boru tesisat, Selimiye bakır boru kaynağı, rögar tıkanıklığı açma, kanal görüntüleme, robotla kanal tıkanıklığı açma, Selimiye kanalizasyon tıkanıklığı açma, kırmadan pimaş tıkanıklığı açma, pimaş yıkama, boru tıkanıklığı, logar tıkanıklığı açma, Selimiye çatı yağmur oluğu bakımı, sanayi tipi havalandırma tesisatları, Selimiye sanayi tipi soğutma tesisatı, sıcak su tesisatı, soğuk su tesisatı, Selimiye yangın tesisatı, bahçe sulama tesisatı, pis su tesisatı, atık su tesisatı, gider kokusu giderme ve benzer sıhhi tesisat arızalarında Selimiye bölgesine profesyonel EFSANE Sıhhi Tesisat servis hizmeti vermekteyiz.

Selimiye su tesisatçısı Selimiye cihazla su kaçağı tespiti

Efsane Tesisat Selimiye cihazla su kaçağı tespiti işlemlerini hassas dinleme cihazları ve termal kameralar kullanarak yaptığından gereksiz kırıp dökmeler yapılmaz ve su kaçağı tamiratı hızla başarıyla sonuçlanır. Ayrıca tamirat sırasında mecburen kırılan yerler tarafımızdan onarılır. Selimiye su kaçağı bulma ve tamiratı hakkında daha fazla bilgi için su kaçağı tespiti yazımızı lütfen okuyunuz.

Efsane Tesisat Selimiye kameralı tıkanıklık açma

Efsane Tesisat Selimiye cihazla tıkanıklık açma işlemlerini hassas kameralı uzaktan kumandalı robotlar kullanarak yaptığından gereksiz kırıp dökmeler yapılmaz ve tıkanıklık açma ve tamiratı hızla başarıyla sonuçlanır. Ayrıca tamirat sırasında mecburen kırılan yerler tarafımızdan onarılır. Selimiye su kaçağı bulma ve tamiratı hakkında daha fazla bilgi için kameralı tıkanıklık açma yazımızı lütfen okuyunuz.

Efsane Tesisat Selimiye çift yönlü petek temizleme

Efsane Tesisat Selimiye petek temizleme işlemlerini özel yıkama makineleriyle çift yönlü olarak yapmaktayız. İki yılda bir yaz aylarında veya sonbaharda mutlaka yaptırmanızı tavsiye ettiğimiz petek temizliği yazımızı mutlaka okuyunuz. Daha az fatura bedeline daha iyi ısınacağınııza eminiz.

Selimiye Efsane Tesisat her türlü sıhhi tesisat arızasında yanınızda!

Selimiye müşterilerimize karşılaştıkları her türlü sıhhi tesisat sorunlarında tecrübe, bilgi ve gülen yüzümüzle yanlarında olduğumuzu hatırlatırız. Sorunlarında sadece bilgi almak için de olsa çekinmeden bizi aramalarını rica ederken Bizi Facebook hesabımızdan da takip edeceğinizi umarak Selimiye müşterilerimize sorunsuz ve sağlıklı günler dileriz.

Selimiye Su Tesisatçısı
Bu sayfayı Facebook'ta paylaş
Call Now ButtonHEMEN ARA