Okmeydanı su tesisatçısı Sıhhi tesisat

Okmeydanı su tesisatçısı firmamız bölgeye profesyonel sıhhi tesisat hizmetleri vermektedir. Tüm temiz su tesisatı, pis su tesisatı veya doğalgaz tesisatı arızalarında Okmeydanı bölgesine hızlı, güvenilir, garantili ve EFSANE Su Tesisatçısı servis hizmeti vermekteyiz.

Okmeydanı su tesisatçısı Efsane Tesisat

Lavabo bataryası değişimi, eviye bataryası değişimi, Okmeydanı musluk değişimi, fotoselli musluk montajı, fotoselli pisuvar montajı, Okmeydanı musluk tamiri, pisuvar değişimi, taharet musluğu değişimi, ara musluk değişimi, vana değişimi, basınç regülatörü takma, basınç regülatörü ne işe yarar, su saati değişimi, Okmeydanı klozet değiştirme, klozet tamiri, klozet iç takım değiştirme, Okmeydanı lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı açma, gider temizliği, Okmeydanı ocak bağlantısı, bulaşık makinesi bağlantısı, çamaşır makinesi bağlantısı, su sızıntısı, Okmeydanı cihazla su kaçağı tespiti, kırmadan su kaçağı bulma, Okmeydanı noktasal su kaçağı bulma, kameralı tıkanıklık açma, Okmeydanı doğalgaz tesisatı, Okmeydanı kombi montajı, çift yönlü petek temizliği, petek temizleme, çift yönlü petek temizliği, çift taraflı petek temizleme, bakır boru tesisat, Okmeydanı bakır boru kaynağı, rögar tıkanıklığı açma, kanal görüntüleme, robotla kanal tıkanıklığı açma, Okmeydanı kanalizasyon tıkanıklığı açma, kırmadan pimaş tıkanıklığı açma, pimaş yıkama, boru tıkanıklığı, logar tıkanıklığı açma, Okmeydanı çatı yağmur oluğu bakımı, sanayi tipi havalandırma tesisatları, Okmeydanı sanayi tipi soğutma tesisatı, sıcak su tesisatı, soğuk su tesisatı, Okmeydanı yangın tesisatı, bahçe sulama tesisatı, pis su tesisatı, atık su tesisatı, gider kokusu giderme ve benzer sıhhi tesisat arızalarında Okmeydanı bölgesine profesyonel EFSANE Sıhhi Tesisat servis hizmeti vermekteyiz.

Okmeydanı su tesisatçısı Okmeydanı cihazla su kaçağı tespiti

Efsane Tesisat Okmeydanı cihazla su kaçağı tespiti işlemlerini hassas dinleme cihazları ve termal kameralar kullanarak yaptığından gereksiz kırıp dökmeler yapılmaz ve su kaçağı tamiratı hızla başarıyla sonuçlanır. Ayrıca tamirat sırasında mecburen kırılan yerler tarafımızdan onarılır. Okmeydanı su kaçağı bulma ve tamiratı hakkında daha fazla bilgi için su kaçağı tespiti yazımızı lütfen okuyunuz.

Efsane Tesisat Okmeydanı kameralı tıkanıklık açma

Efsane Tesisat Okmeydanı cihazla tıkanıklık açma işlemlerini hassas kameralı uzaktan kumandalı robotlar kullanarak yaptığından gereksiz kırıp dökmeler yapılmaz ve tıkanıklık açma ve tamiratı hızla başarıyla sonuçlanır. Ayrıca tamirat sırasında mecburen kırılan yerler tarafımızdan onarılır. Okmeydanı su kaçağı bulma ve tamiratı hakkında daha fazla bilgi için kameralı tıkanıklık açma yazımızı lütfen okuyunuz.

Efsane Tesisat Okmeydanı çift yönlü petek temizleme

Efsane Tesisat Okmeydanı petek temizleme işlemlerini özel yıkama makineleriyle çift yönlü olarak yapmaktayız. İki yılda bir yaz aylarında veya sonbaharda mutlaka yaptırmanızı tavsiye ettiğimiz petek temizliği yazımızı mutlaka okuyunuz. Daha az fatura bedeline daha iyi ısınacağınııza eminiz.

Okmeydanı Efsane Tesisat her türlü sıhhi tesisat arızasında yanınızda!

Okmeydanı müşterilerimize karşılaştıkları her türlü sıhhi tesisat sorunlarında tecrübe, bilgi ve gülen yüzümüzle yanlarında olduğumuzu hatırlatırız. Sorunlarında sadece bilgi almak için de olsa çekinmeden bizi aramalarını rica ederken Bizi Facebook hesabımızdan da takip edeceğinizi umarak Okmeydanı müşterilerimize sorunsuz ve sağlıklı günler dileriz.

Okmeydanı su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı Efsane Tesisat
Whatsapp Ara Tıkla Ara