Maslak su tesisatçısı Sıhhi tesisat

Maslak su tesisatçısı firmamız bölgeye profesyonel sıhhi tesisat hizmetleri vermektedir. Tüm temiz su tesisatı, pis su tesisatı veya doğalgaz tesisatı arızalarında Maslak bölgesine hızlı, güvenilir, garantili ve EFSANE Su Tesisatçısı servis hizmeti vermekteyiz.

Maslak su tesisatçısı Efsane Tesisat

Lavabo bataryası değişimi, eviye bataryası değişimi, Maslak musluk değişimi, fotoselli musluk montajı, fotoselli pisuvar montajı, Maslak musluk tamiri, pisuvar değişimi, taharet musluğu değişimi, ara musluk değişimi, vana değişimi, basınç regülatörü takma, basınç regülatörü ne işe yarar, su saati değişimi, Maslak klozet değiştirme, klozet tamiri, klozet iç takım değiştirme, Maslak lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı açma, gider temizliği, Maslak ocak bağlantısı, bulaşık makinesi bağlantısı, çamaşır makinesi bağlantısı, su sızıntısı, Maslak cihazla su kaçağı tespiti, kırmadan su kaçağı bulma, Maslak noktasal su kaçağı bulma, kameralı tıkanıklık açma, Maslak doğalgaz tesisatı, Maslak kombi montajı, çift yönlü petek temizliği, petek temizleme, çift yönlü petek temizliği, çift taraflı petek temizleme, bakır boru tesisat, Maslak bakır boru kaynağı, rögar tıkanıklığı açma, kanal görüntüleme, robotla kanal tıkanıklığı açma, Maslak kanalizasyon tıkanıklığı açma, kırmadan pimaş tıkanıklığı açma, pimaş yıkama, boru tıkanıklığı, logar tıkanıklığı açma, Maslak çatı yağmur oluğu bakımı, sanayi tipi havalandırma tesisatları, Maslak sanayi tipi soğutma tesisatı, sıcak su tesisatı, soğuk su tesisatı, Maslak yangın tesisatı, bahçe sulama tesisatı, pis su tesisatı, atık su tesisatı, gider kokusu giderme ve benzer sıhhi tesisat arızalarında Maslak bölgesine profesyonel EFSANE Sıhhi Tesisat servis hizmeti vermekteyiz.

Maslak su tesisatçısı Maslak cihazla su kaçağı tespiti

Efsane Tesisat Maslak cihazla su kaçağı tespiti işlemlerini hassas dinleme cihazları ve termal kameralar kullanarak yaptığından gereksiz kırıp dökmeler yapılmaz ve su kaçağı tamiratı hızla başarıyla sonuçlanır. Ayrıca tamirat sırasında mecburen kırılan yerler tarafımızdan onarılır. Maslak su kaçağı bulma ve tamiratı hakkında daha fazla bilgi için su kaçağı tespiti yazımızı lütfen okuyunuz.

Efsane Tesisat Maslak kameralı tıkanıklık açma

Efsane Tesisat Maslak cihazla tıkanıklık açma işlemlerini hassas kameralı uzaktan kumandalı robotlar kullanarak yaptığından gereksiz kırıp dökmeler yapılmaz ve tıkanıklık açma ve tamiratı hızla başarıyla sonuçlanır. Ayrıca tamirat sırasında mecburen kırılan yerler tarafımızdan onarılır. Maslak su kaçağı bulma ve tamiratı hakkında daha fazla bilgi için kameralı tıkanıklık açma yazımızı lütfen okuyunuz.

Efsane Tesisat Maslak çift yönlü petek temizleme

Efsane Tesisat Maslak petek temizleme işlemlerini özel yıkama makineleriyle çift yönlü olarak yapmaktayız. İki yılda bir yaz aylarında veya sonbaharda mutlaka yaptırmanızı tavsiye ettiğimiz petek temizliği yazımızı mutlaka okuyunuz. Daha az fatura bedeline daha iyi ısınacağınııza eminiz.

Maslak Efsane Tesisat her türlü sıhhi tesisat arızasında yanınızda!

Maslak müşterilerimize karşılaştıkları her türlü sıhhi tesisat sorunlarında tecrübe, bilgi ve gülen yüzümüzle yanlarında olduğumuzu hatırlatırız. Sorunlarında sadece bilgi almak için de olsa çekinmeden bizi aramalarını rica ederken Bizi Facebook hesabımızdan da takip edeceğinizi umarak Maslak müşterilerimize sorunsuz ve sağlıklı günler dileriz.

Maslak Su Tesisatçısı
Bu sayfayı Facebook'ta paylaş
Call Now ButtonHEMEN ARA