Istoç su tesisatçısı Sıhhi tesisat

Istoç su tesisatçısı firmamız bölgeye profesyonel sıhhi tesisat hizmetleri vermektedir. Tüm temiz su tesisatı, pis su tesisatı veya doğalgaz tesisatı arızalarında Istoç bölgesine hızlı, güvenilir, garantili ve EFSANE Su Tesisatçısı servis hizmeti vermekteyiz.

Istoç su tesisatçısı Efsane Tesisat

Lavabo bataryası değişimi, eviye bataryası değişimi, Istoç musluk değişimi, fotoselli musluk montajı, fotoselli pisuvar montajı, Istoç musluk tamiri, pisuvar değişimi, taharet musluğu değişimi, ara musluk değişimi, vana değişimi, basınç regülatörü takma, basınç regülatörü ne işe yarar, su saati değişimi, Istoç klozet değiştirme, klozet tamiri, klozet iç takım değiştirme, Istoç lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı açma, gider temizliği, Istoç ocak bağlantısı, bulaşık makinesi bağlantısı, çamaşır makinesi bağlantısı, su sızıntısı, Istoç cihazla su kaçağı tespiti, kırmadan su kaçağı bulma, Istoç noktasal su kaçağı bulma, kameralı tıkanıklık açma, Istoç doğalgaz tesisatı, Istoç kombi montajı, çift yönlü petek temizliği, petek temizleme, çift yönlü petek temizliği, çift taraflı petek temizleme, bakır boru tesisat, Istoç bakır boru kaynağı, rögar tıkanıklığı açma, kanal görüntüleme, robotla kanal tıkanıklığı açma, Istoç kanalizasyon tıkanıklığı açma, kırmadan pimaş tıkanıklığı açma, pimaş yıkama, boru tıkanıklığı, logar tıkanıklığı açma, Istoç çatı yağmur oluğu bakımı, sanayi tipi havalandırma tesisatları, Istoç sanayi tipi soğutma tesisatı, sıcak su tesisatı, soğuk su tesisatı, Istoç yangın tesisatı, bahçe sulama tesisatı, pis su tesisatı, atık su tesisatı, gider kokusu giderme ve benzer sıhhi tesisat arızalarında Istoç bölgesine profesyonel EFSANE Sıhhi Tesisat servis hizmeti vermekteyiz.

Istoç su tesisatçısı Istoç cihazla su kaçağı tespiti

Efsane Tesisat Istoç cihazla su kaçağı tespiti işlemlerini hassas dinleme cihazları ve termal kameralar kullanarak yaptığından gereksiz kırıp dökmeler yapılmaz ve su kaçağı tamiratı hızla başarıyla sonuçlanır. Ayrıca tamirat sırasında mecburen kırılan yerler tarafımızdan onarılır. Istoç su kaçağı bulma ve tamiratı hakkında daha fazla bilgi için su kaçağı tespiti yazımızı lütfen okuyunuz.

Efsane Tesisat Istoç kameralı tıkanıklık açma

Efsane Tesisat Istoç cihazla tıkanıklık açma işlemlerini hassas kameralı uzaktan kumandalı robotlar kullanarak yaptığından gereksiz kırıp dökmeler yapılmaz ve tıkanıklık açma ve tamiratı hızla başarıyla sonuçlanır. Ayrıca tamirat sırasında mecburen kırılan yerler tarafımızdan onarılır. Istoç su kaçağı bulma ve tamiratı hakkında daha fazla bilgi için kameralı tıkanıklık açma yazımızı lütfen okuyunuz.

Efsane Tesisat Istoç çift yönlü petek temizleme

Efsane Tesisat Istoç petek temizleme işlemlerini özel yıkama makineleriyle çift yönlü olarak yapmaktayız. İki yılda bir yaz aylarında veya sonbaharda mutlaka yaptırmanızı tavsiye ettiğimiz petek temizliği yazımızı mutlaka okuyunuz. Daha az fatura bedeline daha iyi ısınacağınııza eminiz.

Istoç Efsane Tesisat her türlü sıhhi tesisat arızasında yanınızda!

Istoç müşterilerimize karşılaştıkları her türlü sıhhi tesisat sorunlarında tecrübe, bilgi ve gülen yüzümüzle yanlarında olduğumuzu hatırlatırız. Sorunlarında sadece bilgi almak için de olsa çekinmeden bizi aramalarını rica ederken Bizi Facebook hesabımızdan da takip edeceğinizi umarak Istoç müşterilerimize sorunsuz ve sağlıklı günler dileriz.

Istoç Su Tesisatçısı
Bu sayfayı Facebook'ta paylaş
Call Now ButtonHEMEN ARA