Günümüzde tıkanıklık açma için sistemler teknoloji sayesinde oldukça gelişmiştir. Sistemler ne kadar gelişmiş olsa da doğru cihazları kullanmadıktan sonra yapılan arıza tespit ve onarım işlemleri sağlıklı olmamaktadır ve yapılan işlerde başarısızlık oranı oldukça artmaktadır.

Efsane Tesisat olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti verebilmek için en üst seviye profesyonel cihazlar kullanmaktayız. Dedektör cihazı bu iş için en üst seviye tespit yöntemlerinden biridir. Dedektör cihazlarımız ile noktasal olarak arızlarını bulup onarmaktayız. Tüm pimaş, klozet, rögar ve diğer tıkanıklık ve su kaçaklarınız için bizleri arayabilirsiniz.

Fatih dedektör ile su kaçağı tespiti, Dedektör ile su kaçağı tespiti

Firmamız Fatih dedektör ile su kaçağı tespiti konusunda müşterilerine hizmet vermektedir. Genelde tıkanıklıklar klozetlerin içerisine atılan sert kâğıt türleri veya farklı yabancı maddelerden dolayı oluştur. Bu atıklar klozetin altında veya pimaşların her hangi bir yerinde tıkanıklık oluşturur. Suda nede olsa gider diyerek attığımız bir çok kağıt türü bu tıkanıklara sebep olur. Klozetinizden attığınız atık cisimler rögar tıkanmalarına kadar yol açabilir ve zaten genelde rögar tıkanmalarının temel sebebi de bu klozetten atılan yabancı cisimlerdir.

Evlerinizde lavabo, klozet, küvet gibi atık su giderlerinde oluşan tıkanıklık, suyun gitmemesi, suyun geri gelmesi gibi sorunları çözmek için hiç bir yeri kırmıyoruz. Sebebi ne olursa olsun tıkanıklığı özel dedektör cihazımız ile evinizdeki hiç bir şeye  zarar vermeden kısa sürede açıp teslim ediyoruz. Firmamız olarak sorunu sorunu gidermediğimiz hiç bir işlemden ücret talep etmiyoruz.

Efsane tesisat olarak tıkanıklık açma sırasında mecburen kırılan fayans ve çinileri de aslına en uygun benzerleriyle değiştirerek ortamı kullanılır hale getirip işi teslim etmektedir. Kısaca tıkanıklık açma ve tamiri işini size başka sorun bırakmadan tam anlamıyla yapmaktayız.

Fatih dedektör ile su kaçağı tespiti

Efsane tesisat olarak firmamız Fatih dedektör ile su kaçağı tespiti ve her türlü pimaş veya rögar tıkanıklık işlemlerinizde yapılarınıza bir zarar bir hazar vermeden tamir ve onarım işlemi yapmaktadır. Profesyonel ekibimiz öncelikle pimaşlarınızdaki veya su hattındaki tıkanıklarınızdaki arızayı bulmak için kamerali cihazler ile tespit yapar sonrasında dedektör cihazlarımız ile noktasal olarak arızlarınızı tespit eder.

Tıkanmaya neden olan cisim ney ise ona göre cihaz kullanılır ve tıkalı olan bölgeden cisim cıkartılır. Son sistem dedektör cihazlarımız ile tüm kaçaklarınız kısa sürede bulunur ve sizlere gösterilir sonrasında işlemler başlar.Kanal açma makinesi ve dedektörler ile yapılan hizmetlerde firmamızın en büyük kuralı kaliteli hizmet anlayışıdır. Kameralı görüntüleme tıkanıklığın açılamaması durumlarında atık su borularındaki kırık çatlakların göçüklerin tespitinde kullanılır.

Fatih kırmadan dedektör ile kanal tıkanıklığı açmak

Efsane tesisat olarak firmamız bu zamana kadar binlerce pis su boru, pimaş gideri tıkanıklıkları çalışmaları yapmıştır. Bu konuda profesyonel ekibi ile büyük deneyimlere ulaşarak bütün çözümleri üretebilmektedir. Sürekli gelişen teknolojiden yararlanarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ilke edindik. Tıkanıklık sorunlarında bizi tercih ederseniz sonradan üzülmezsiniz!

İlk prensibimiz mutlu müşteriler ve güler yüzdür. Her şeyden önce müşterilerimizin bizden memnun kalması yaptığımız işten mutlu olması gerekmektedir. Müşterimizin yaptığımız işlerden ve bizden memnun olması bizim için ilk önceliktir.

Daha büyük boyuttaki tıkanıklıklar konusunda vidanjör ve kukalarla hizmet veriyoruz.. Önceden bilgilenmek adına vidanjör hizmetleri konulu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Su kaçağı tamiratı konusunda da modern cihazlarla kırmadan noktasal tespit yapıyoruz. Önceden bilgilenmek adına su kaçağı tespiti yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Adalar Arnavutköy Ataşehir Avcılar Beykoz Bahçelievler Büyükçekmece Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beykoz Beylikdüzü Beyoğlu Çatalca Çekmeköy Esenler Esenyurt Eyüpsultan Fatih Ümraniye Güngören Kadıköy Kağıthane Kartal Küçükçekmece Maltepe Pendik Sancaktepe Sarıyer Şile Silivri Şişli Sultanbeyli Sultangazi  Tuzla Üsküdar Zeytinburnu Gaziosmanpaşa Gebze

Fatih dedektör ile su kaçağı tespiti
HEMEN ARA