Evren su tesisatçısı Sıhhi tesisat

Evren su tesisatçısı firmamız bölgeye profesyonel sıhhi tesisat hizmetleri vermektedir. Tüm temiz su tesisatı, pis su tesisatı veya doğalgaz tesisatı arızalarında Evren bölgesine hızlı, güvenilir, garantili ve EFSANE Su Tesisatçısı servis hizmeti vermekteyiz.

Evren su tesisatçısı Efsane Tesisat

Lavabo bataryası değişimi, eviye bataryası değişimi, Evren musluk değişimi, fotoselli musluk montajı, fotoselli pisuvar montajı, Evren musluk tamiri, pisuvar değişimi, taharet musluğu değişimi, ara musluk değişimi, vana değişimi, basınç regülatörü takma, basınç regülatörü ne işe yarar, su saati değişimi, Evren klozet değiştirme, klozet tamiri, klozet iç takım değiştirme, Evren lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı açma, gider temizliği, Evren ocak bağlantısı, bulaşık makinesi bağlantısı, çamaşır makinesi bağlantısı, su sızıntısı, Evren cihazla su kaçağı tespiti, kırmadan su kaçağı bulma, Evren noktasal su kaçağı bulma, kameralı tıkanıklık açma, Evren doğalgaz tesisatı, Evren kombi montajı, çift yönlü petek temizliği, petek temizleme, çift yönlü petek temizliği, çift taraflı petek temizleme, bakır boru tesisat, Evren bakır boru kaynağı, rögar tıkanıklığı açma, kanal görüntüleme, robotla kanal tıkanıklığı açma, Evren kanalizasyon tıkanıklığı açma, kırmadan pimaş tıkanıklığı açma, pimaş yıkama, boru tıkanıklığı, logar tıkanıklığı açma, Evren çatı yağmur oluğu bakımı, sanayi tipi havalandırma tesisatları, Evren sanayi tipi soğutma tesisatı, sıcak su tesisatı, soğuk su tesisatı, Evren yangın tesisatı, bahçe sulama tesisatı, pis su tesisatı, atık su tesisatı, gider kokusu giderme ve benzer sıhhi tesisat arızalarında Evren bölgesine profesyonel EFSANE Sıhhi Tesisat servis hizmeti vermekteyiz.

Evren su tesisatçısı Evren cihazla su kaçağı tespiti

Efsane Tesisat Evren cihazla su kaçağı tespiti işlemlerini hassas dinleme cihazları ve termal kameralar kullanarak yaptığından gereksiz kırıp dökmeler yapılmaz ve su kaçağı tamiratı hızla başarıyla sonuçlanır. Ayrıca tamirat sırasında mecburen kırılan yerler tarafımızdan onarılır. Evren su kaçağı bulma ve tamiratı hakkında daha fazla bilgi için su kaçağı tespiti yazımızı lütfen okuyunuz.

Efsane Tesisat Evren kameralı tıkanıklık açma

Efsane Tesisat Evren cihazla tıkanıklık açma işlemlerini hassas kameralı uzaktan kumandalı robotlar kullanarak yaptığından gereksiz kırıp dökmeler yapılmaz ve tıkanıklık açma ve tamiratı hızla başarıyla sonuçlanır. Ayrıca tamirat sırasında mecburen kırılan yerler tarafımızdan onarılır. Evren su kaçağı bulma ve tamiratı hakkında daha fazla bilgi için kameralı tıkanıklık açma yazımızı lütfen okuyunuz.

Efsane Tesisat Evren çift yönlü petek temizleme

Efsane Tesisat Evren petek temizleme işlemlerini özel yıkama makineleriyle çift yönlü olarak yapmaktayız. İki yılda bir yaz aylarında veya sonbaharda mutlaka yaptırmanızı tavsiye ettiğimiz petek temizliği yazımızı mutlaka okuyunuz. Daha az fatura bedeline daha iyi ısınacağınııza eminiz.

Evren Efsane Tesisat her türlü sıhhi tesisat arızasında yanınızda!

Evren müşterilerimize karşılaştıkları her türlü sıhhi tesisat sorunlarında tecrübe, bilgi ve gülen yüzümüzle yanlarında olduğumuzu hatırlatırız. Sorunlarında sadece bilgi almak için de olsa çekinmeden bizi aramalarını rica ederken Bizi Facebook hesabımızdan da takip edeceğinizi umarak Evren müşterilerimize sorunsuz ve sağlıklı günler dileriz.

Evren Su Tesisatçısı
HEMEN ARA