Üsküdar Rögar Tıkanıklığı Açma, Rögar Tamiri

 

Üsküdar Rögar Tıkanıklığı Açma rögarlar diğer adıyla logar tıkanıklığı genelde site veya evlerinin önünde rögar bulunan kiÜsküdarr için oldukça bilinen bir durumdur. Özellikle site sakinleri için rögarlardaki tıkanıklıklar için belediyeler ilgilenmez bu yüzden bu işi profesyonel şekilde yapan kiÜsküdarrden hizmet almanız gerekmektedir. Efsane Tesisat olarak son teknoloji cihazlarımız ve uzman personelimiz ile tüm rögar tıkanıklık işlemlerinde sizlere 7 gün 24 saat sınırsız hizmet vermekteyiz.

Logarlar hem sizin sağlığınız hem de gider sisteminizin sağlıklı çalışması açısından büyük bir öneme sahiptir. Rogarlar da yaşanacak tıkanıklıklar binanıza veya çevrenize ciddi anlamda büyük zararlar verecektir. Rögar kuyularında temizliği belirli aralıklarla yapılmalıdır bunun sebebi ise kuyularda metan gazı birikir metan gazı sıkışması yüksek seviyelere gelirse patlamalara sebep olur.  Rögaralar bir çok acıdan hayati ve maddi önem taşır. Yaşayabileceğiniz tüm rogar sorunları ile ilgili firmamızı arayabilir ve hızlı randevu alabilirsiniz. Ekiplerimiz en hızlı ve kısa süre içerisinde bulunduğunuz konuma gelip çalışmalara başlayacaktır.

Üsküdar Rögar Tıkanıklığı Açma, Rögar Tamiri

 

Efsane tesisat olarak Üsküdar rögar tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz Rögarlar bildiğiniz gibi sitelerin veya binalarınızın önünde atık suların biriktiği yuvarlak kuyulardır. Görüntü olarak kanazaliasyona çok benzerler fakat kanalizasyon değildir. Kanalizasyonlara belediyeler bakar tüm sorunları ile belediyeler ilgilenir. Rögarlar için durum farklıdır rögarlar binalara veya site sakinlerine aittir.

Peki Rögarlar nasıl tıkanır ?

 

Rögarlarınızın tıkanmasına en büyük neden logar borularına atılan yabancı cisimlerdir. Yani gider borularına atılan sert veya katı yabancı cisimler bu tıkanıklıklara sebep olan ilk temel faktördür. Bu yabancı cisimlerin girmesine sebep olan ise direk bina veya site sakinleridir. Örneğin tuvaletten atılan yabancı cisimler logarın tıkanmasına sebep olacaktır. Peki nedir bu cisimler olduça farklı cisimler atıldığına şahit olduk fakat genelde direk tuvalet kağıtları zamanla birikerek tıkanıklığ sebep olan ilk cisimler arasında. Islak mendiler, pedler v.s bu tıkanıklığa sebep olan faktörler arasında. Firmamız Üsküdar Rögar Tıkanıklığı Açma için sizlerden 7/24 çağrı beklemektedir.

Üsküdar Rögar Tıkanıklığı Açma, Rögar Tamiri

 

Efsane tesisat olarak verdiğimiz hizmetlerden bazıları şöyledir. Üsküdar rögar tıkanıklık açma, Lavabo bataryası değişimi, eviye bataryası değişimi, Üsküdar musluk değişimi, fotoselli musluk montajı, fotoselli pisuar montajı, Üsküdar musluk tamiri, pisuar değişimi, taharet musluğu değişimi, ara musluk değişimi, vana değişimi, basınç regülatörü takma, basınç regülatörü ne işe yarar, su saati değişimi, Üsküdar klozet değiştirme, klozet tamiri, klozet iç takım değiştirme, Üsküdar lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı açma, gider temizliği, Üsküdar ocak bağlantısı, bulaşık makinesi bağlantısı, çamaşır makinesi bağlantısı, su sızıntısı, Üsküdar cihazla su kaçağı tespiti, kırmadan su kaçağı bulma, Üsküdar noktasal su kaçağı bulma, kameralı tıkanıklık açma, Üsküdar doğalgaz tesisatı, Üsküdar kombi montajı, çift yönlü petek temizliği, petek temizleme, çift yönlü petek temizliği, çift taraflı petek temizleme, bakır boru tesisat, Üsküdar bakır boru kaynağı, rögar tıkanıklığı açma, kanal görüntüleme, robotla kanal tıkanıklığı açma, Üsküdar kanalizasyon tıkanıklığı açma, kırmadan pimaş tıkanıklığı açma, pimaş yıkama, boru tıkanıklığı, logar tıkanıklığı açma, Üsküdar çatı yağmur oluğu bakımı, sanayi tipi havalandırma tesisatları, Üsküdar sanayi tipi soğutma tesisatı, sıcak su tesisatı, soğuk su tesisatı, Üsküdar yangın tesisatı, bahçe sulama tesisatı, pis su tesisatı, atık su tesisatı, gider kokusu giderme ve benzer sıhhi tesisat arızalarında Üsküdar bölgesine profesyonel Efsane Tesisat servis hizmeti vermekteyiz.

Efsane tesisat olarak yaptığımız tüm işlemler firmamız tarafından garantilidir.

İletişim için hemen ara butonuna tıklayabilirsiniz.

 

Üsküdar Rögar Tıkanıklığı Açma, Rögar Tamiri
Bu sayfayı Facebook'ta paylaş
Call Now ButtonHEMEN ARA